تحقیق درباره الفبای انگلیسی

مطالب دیگر:
📚تحقیق در مورد خاك شناسي 15 ص 📚تحقیق در مورد خارپوستان 📚تحقیق در مورد خرپا 📚تحقیق در مورد حجاب در نظر عالمان 100 ص 📚تحقیق در مورد خلاصه‌اي از زندگينامه حضرت مهدي 27 ص 📚تحقیق در مورد دامنه 📚تحقیق در مورد درس رياضي دانش آموزان رياضي نمودار آماري 📚تحقیق در مورد دين زرتشت 📚تحقیق در مورد دنده هاي خورشيدي يا سياره اي در جعبه دنده ها 73 ص 📚تحقیق در مورد رابطة افسردگي با عوامل خانوادگي دانشجويان دختر رشته حسابداري 97 ص 📚تحقیق در مورد راز حروف مقطعه در قرآن 24 ص 📚تحقیق در مورد راه هاي مقاوم سازي ساختمان ها 22 ص 📚تحقیق در مورد راهكارهاي تقويت اتحاد ملي و انسجام اسلامي در جامعه 30 ص 📚تحقیق در مورد راهكار هاي مناسب براي مقابله با تهاجم فرهنگي 6 ص 📚تحقیق در مورد راهکارهای مقابله با بیابان زایی 40 ص 📚تحقیق در مورد راههاي بهبود آموزش درس رياضي 📚تحقیق در مورد راهكارهاي توسعه نيروي انساني نخبه و پيشگيري از فرار مغزها 95 ص 📚تحقیق در مورد رحلت امام 📚تحقیق در مورد رتبه‌بندي كشورها در زمينه بسترسازي الكترونيكي 32 ص 📚تحقیق در مورد رذايل اخلاقي 103 ص
تحقیق درباره الفبای انگلیسی|1837506|rhq|تحقیق درباره الفبای انگلیسی,الفبای انگلیسی, انگلیسی
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره الفبای انگلیسی را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 5صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

این حروف که اکثرا در چاپ کتابها مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:
A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-W-X-Y-Z

حروف کوچک = Small Letters

این حروف بدودسته تقسیم می شوند یکی حروف کوچک کتابی که عبارتند از:
a-b-c-d-e-f-g-h-i-j-k-l-m-n-o-p-q-r-s-t-u-v-w-x-y-z


دسته دوم حروف مخصوص نوشتن است بدینصورت:

برای پیشرفت دانش آموزان بهتر است ابتدا صداهای حروف را یاد بگیرند تا پس از تشخیص صداها بتوانند بآسانی لغات را فرا گیرند در این قسمت سعی شده حداقل صداهای مورد نیاز برای سال اول راهنمایی آورده شود.

صدا در انگلیسی
هر کدام از الفبای انگلیسی دارای چند صدا هستند که به ترتیب به ذکر آنها می پردازیم. صدای هر حرف را پس از تکرار حفظ کرده و معنای آنها را به خاطر بسپارید.