تحقیق درباره مشکلات کشت کلزا و دلیل عدم استقبال زارعین از توسعه کشت کلزا

مطالب دیگر:
🔑دانلود تحقیق در موردتاریخچه اسماعیلیه🔑دانلود تحقیق در موردتاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب🔑دانلود تحقیق در موردتاملی در معجزات پیامبر اعظم صلی الله علیه واله وسلم🔑دانلود تحقیق در موردتاژكداران نسج و خون🔑دانلود تحقیق در موردتب روماتيسمي 1🔑دانلود تحقیق در موردتب روماتيسمي🔑دانلود تحقیق در موردتبارشناسی توسعه و پیشرفت (در اندیشه غرب)🔑دانلود تحقیق در موردتجاری سازی تحقیقات دانشگاهی🔑دانلود تحقیق در موردتجديد ساختار و بازنگري مقررات در صنعت برق🔑دانلود تحقیق در موردتجزيه نمونه آلودگيها🔑دانلود تحقیق در موردتجزيه و تحليل مهارتهاي بسكتبال🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه , تحلیل و طراحی سیستمها🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه تحلیل اتصال کوتاه نامتقارن🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل تجربی روایی و پایایی معیارها و ابعاد کارت امتیازدهی متوازن🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل سیستمها🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل عضلاتی حرکت دست در شنای پروانه🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه و تحلیل🔑دانلود تحقیق در موردتجزیه وتحلیل سیستم🔑دانلود تحقیق در موردتجهیزات شبکه🔑دانلود تحقیق در موردتجهیزات پروما
تحقیق درباره مشکلات کشت کلزا و دلیل عدم استقبال زارعین از توسعه کشت کلزا|1837526|rhq|چرخ,علف
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره مشکلات کشت کلزا و دلیل عدم استقبال زارعین از توسعه کشت کلزا را مشاهده می نمایید.

قالب فایل(ورد)

لینک دانلود پایین صفحه

تعداد صفحه:34

بخشی از متن

مشكلات كشت كلزا و دليل عدم استقبال زارعين از توسعه كشت كلزا

مشكلات داشت

مشكلات داشت كلزا را نيز به سه دسته مبارزه با علف هاي هرز، آفات و بيماري هاي كلزا دسته بندي كرده كه جداگانه هر يك را مورد بررسي قرار مي دهيم.

1- مبارزه با علف هاي هرز

يكي از عوامل محدودكننده كشت كلزا در تمامي نقاط دنيا وجود علف هاي هرز است. اين گياهان كه اغلب با كلزا هم خانواده اند در طول دوره ي رشد با گياه كلزا رقابت تنگاتنگي انجام داده و به صورت معني داري بر عملكرد كلزا موثرند. همچنين در زمان برداشت مشكل جدي ايجاد مي كنند زيرا در زمان رسيدن بذور كلزا، علف هاي هرز به صورت خيس و نارس در سطح مزرعه پراكنده اند و ادوات برداشت را با مشكل مواجه مي كنند و اغلب راننده ي كمباين مجبور به پياده شدن و رفع گرفتگي چرخ دنده هاي قسمت جلوي كمباين مي گردد. ضمن اينكه بذور علف هاي هرز وارد مخزن شده و موجب ناخالصي بخصوصي در توليد مي گردند.